Metin Hara Kimdir?

metin hara kimdir

Tam adı: Metin Hara
Doğum Tarihi: 14 Haziran 1982
Doğum Yeri: İstanbul, Türkiye
Burcu: İkizler
Boyu: 175 cm
Meslek: Yazar
Eğitimi:
– 50. Yıl Cumhuriyet İlköğretim Okulu
– Üsküdar Amerikan Koleji
– İstanbul Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
Sosyal medya hesapları:
Instagram: metinhara
Facebook: Metin HARA
Youtube: İnsanagüven
Web sitesi: metinhara.cominsanaguven.com

14 Haziran 1982 tarihinde, İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İlköğrenimini 50. Yıl Cumhuriyet İlköğretim Okulunda tamamladıktan sonra, orta öğretimi ve lise öğrenimi için Üsküdar Amerikan Kolejine gitmiştir. Üsküdar Amerikan Koleji’ni bitirdikten sonra Çapa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümünde eğitim hayatını tamamlamıştır. Üniversite hayatı boyunca geçimini sağlamak için reklam oyunculuğuna başlamış, birçok ulusal ve global markanın Türkiye ve yurtdışındaki tanıtım alanlarında yer almıştır.

Kendini geliştirdikten sonra son 5 senedir profesyonel anlamda enerji ile tedavi çalışmaları yapmaya başlamıştır. İnsan sağlığına olan “bütüncül” yaklaşımı, insanın hayal gücüne sığmayan yetenekleri, insan zihnine sığmayan engin bilgisi ve insan bedenine olan sonsuz güveni sayesinde aldığı “tıbben imkansız” sonuçlar ile kısa sürede tıp camiasında yankı uyandırdı. Bugüne kadar tedavisine yardımcı olduğu yüzlerce insanın hayatını değiştiren ve bu bakış açısını, tekniklerini 10.000’den fazla insanla paylaşan Metin birçok basın-yayın kuruluşu aracılığıyla milyonlara ulaştı.

metin hara kimdir 2

2014 yılında ”Aşkın İstilası” 3′ lemesinin 1. kitabı olan “Yol” kitabı, sadece ilk 3 ayda 100.000’in üzerinde satmış, yaklaşık 8 ay boyunca en iyi satış listelerinde kalmıştır. Her dokunduğu hayat için ağaç diken, yunus evlat edinen, hapishanelere, yetimhanelere, huzurevlerine yaptığı ziyaret ve yardımlarla dikkatleri üstüne toplamıştır.

2015 yılında Hürriyet Gazetesinin Pazar Eki’nde yazıları yayınlanmaya başlamış ve büyük ses getirmiştir.

Tv8,5 kanalında yayınlanan Hayatın Renkleri programında Özge Ulusoy’un konuğu oldu:
[su_youtube_advanced url=”https://www.youtube.com/watch?v=3v6oLDztp6Q” responsive=”no” controls=”alt” showinfo=”no” loop=”yes” rel=”no” modestbranding=”yes” theme=”light”]

Aynı zaman da 2015 yılında Türkiye’nin Lider Ekonomi dergisi olan Platin ’de her ay yazıları yayınlanmaktadır.

Türkiye’de birçok üniversitede, tıp fakültelerinde, sağlık kuruluşlarında eğitimler düzenleyen Metin Hara, yurt dışında da birçok ülkede eğitimler vererek sevgi ve düşünce gücünün insan sağlığı üzerindeki etkisini bilimsel ve uygulamalı olarak öğretmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir