Son Çıkış TRT1

soncikisdizisi

TRT1’de yayınlanmaya başlayan yeni dizi “Son Çıkış” dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Konusu itibariyle gençlerin seyretmesi gereken bir dizi. Uyuşturucu gibi yanlış yollara düşen gençlerin kötü sonlarını gösteriyor. Aynı zamanda orta yaşlardaki insanların da geçmişte yaptıkları hataları hatırlatıyor. Onların zamanla kendi yollarını çizmesi de kendilerinin yaptığı hataları başkalarının yapmaması için verdikleri mücadele seyretmeye değer.
Okul çekimleri de olan dizi farklı ortamlarda geçiyor. Gençlik dizilerinin olmazsa olmazı, ideal öğretmen ve polisler de yine bu dizide görülüyor.

Yapımcılığını Estet Film-Ömer Kalli, yönetmenliğini Ayhan Özen, senaryoyu Fatih Özcan ve Ekin Pandır,  müziklerini de Ender Gündüzlü ve Metin Arıgül yapıyor.
Oyuncuları: Furkan Palalı, Tolga Güleç, Dolunay Soysert, Sultan Ulutaş, Deniz Barut, Orçun Koray Kaygusuz, Fırat Topkorur, Melza Burcu İnce, Bedia Ener, Haldun Boysan, Bora Sivri, Yüksel Ünal, Tolga Canbeyli, Birsu Demir, Tuğba Daştan, Ümit Yaşar Bekar, Dilruba Gargı, Doğukan Balta, Veysel Zaloğlu, Mustafa Elikoğlu, Onur Bayraktar, Hazal Özcan, Yasemen Büyükağaoğlu, Emre Tetikel, Hasan Say, Serhan Midyat, Cem Çetin ve Hakan Vanlı.

Dizinin sonraki bölümlerinde bakalım neler olacak? Son Çıkış cumartesi akşamları TRT1’de..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir