Toshiba’dan Hem Kombi Hem Klima

Toshiba’dan Hem Kombi Hem Klima

toshiba hem kombi hem klima

Toshiba Estia’nın doğalgaza ihtiyacı yok. Sadece elektrik ile çalışmaktadır. Elektriği de sadece koklar. Yani ısıtma ve soğutma giderlerini en aza düşürür.365 gün de sıcak su ihtiyacınızı karşılamaktadır. Hem kombi hem klima Toshiba Estia oldukça yeni bir çözüm olup komple bir sistemdir.

Estia, kışın ısıtma, yazın soğutma aynı zamanda tüm ev içinde sıcak su ihtiyacınız için en ideal sıcaklık için için tasarlanan en iyi komple çözüm sistemidir.

Estia radyatörleri, fancoil ya da yerden ısıtma yöntemiyle çalışacak şekilde dizayn edilmiştir. Kışın ısıtma ihtiyacınızı sağlayan sistem, yazın fancoil ile soğutma ihtiyacınızı da gidermektedir. Isıtma suyu için boyler kullanılır ve ayrıca fiyatlandırılır.

Toshiba Estia havadan suya ısı pompaları ana enerji kaynağı olarak havayı kullanmaktadır. Enerji verimliliği için (COP) sistemiyle ideal bir çözüm olmaktadır. Isıtma, sıcak su temini ve yazın soğutma yapabilen ekstra özellikli, komple bir çözüm sistemidir. Size konforun keyfini sürüp rahatlığı yaşamak kalmaktadır.

Estia sisteminin montajı da çok kolaydır. Hydro Unit evinizin en uygun kısmına monte ederek estetik görünüm oluşturacak şekildedir. Evinizde baca, havalandırma ya da yakıt tankı için ilave bir uygulama yapılmasına kesinlikle gerek yoktur. Dış ünite ev dışına ya da balkonunuza uygun bir yere monte edilebilir. Ne de olsa Estia çok uzun bir borulama mesafelerine sahip cihazdır.

Estia, aynı anda birkaç uygulama farklı sıcaklıklarda akıllıca su üretebilir. Dış ortamın -20°C olduğu sıcaklıklarda bile evinizi ısıtırken, yaz aylarında sıcaklık 43°C sıcakta bile soğutma yapabilir. Toshiba havadan suya ısı pompası olarak adlandırılan bu sistem 4 mevsim aynı konforu yaşamanız için geliştirilmiştir. Estia dış ünitesinde, buz oluşumunu önlemek için korumalı bir sistem kullanmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir