Türk Telekom TT175 Cep Telefonu

Ev Telefonu kullanımı günden güne azalmakta için cep telefonları ve internet kullanımı günden güne artmakta. Türk Telekom TT 175 model kodlu bir cep telefonu ile pazardan yer almaya çalışıyor.

Mobil operatörlerin kendi cep telefonu modellerini piyasaya sürmesiyle birlikte Avea grubunu da kapsayan Türk Telekom grubu 1 Aralık’ta TT175 cep telefonunu tanıtmıştı.

Türk Telekom TT175, yakın bir süre içerisinde Türkiye pazarında satışa sunulacak. Yepyeni akıllı telefonun satış fiyatı ise 899 TL olarak belirlenmiş durumda. Android işletim sistemi bulunan bu cihaz ses getirecek gibi gözüküyor.

5.5 inç bir ekrana sahip ve 13 MP arka ve 5 MP ön kamera mevcut. 2 GB ram ve Mediatek MT6735 8 çekirdekli işlemciye sahip. 8 Ayrıca 4.5 G destekleyen en cazip fiyatlı telefon ünvanına da sahip olabilir! Uygun fiyatlı sıfır bir cihaza sahip olmak isteyenler için güzel bir fırsat olabilir. Cihazın üretici firması ZTE. Cihazın kasasının her yerinin metal olması ve parmak izi okuyucu bulunması artı yönleri. Parmak izi okuyucu çok stabil çalışmamakta olarak incelemelerde sonuca varılsa da çok yüksek bir bütçesi olmayanlar için tavsiyemizdir.

turk-telekom-tt175-hakkinda

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir