Türkiye’nin Gururu, Torku!

Türkiye’nin en büyük Çiftçi Kooperatiflerinden olan Konya Şeker kuruluşu olan Torku, gerçekten güvenebileceğimiz ve %100 yerli olan tek gıda markası. 900 bin çiftçi Torku için sürekli çalışıyor, çabalıyor ve doğal üretim yapıyor. Çiftçiler ürettiklerini kendi fabrikasında işliyor ve tüketiciye ulaştırıyor. Yani tarladan sofraya gelene kadar hiçbir aracı yok. Yani %100 yerli sermaye ve yabancıya asla yer vermeyecekler gibi görünüyor.

Torku bugün ürün çeşidi ve doğal içerikleriyle dikkat çekiyor. Zararlı olan koruyucu maddeleri kullanmayan, glikoz şurubu kullanmayıp pancar şekeri kullanan, kaliteli kakao yağını kullanan Torku, tüketiciyi düşünerek hareket ediyor. Et ürünleri, süt ürünleri, çikolata gibi birçok gıda alt sektöründe ürünleri bulunan Torku ürün çeşitliliğini her geçen gün arttırmaya devam ediyor.

Torku, adını Türkçenin bilinen en eski sözlüğü Divan-ı Lügat’ı Türk’ten aldı. Torku’nun kelime anlamı “ipeksi, ipek gibi sağlam”dır. Torku, önümüzdeki yıllarda Türkiye’de en iyi markalardan biri olacaktır. Türkiye’nin yurt dışında da bilinen ve satılan markalarından biri olma yolunda hızlı ilerleyen Torku, milletin desteğiyle büyümeye devam edecektir.

Torku’ya her zaman destek veriyoruz ve sizlere de tavsiye ediyoruz. Çocuklarınıza veya sevdiklerinize glikoz ve zararlı maddeler içeren ürünler yerine yerli malımız olan Torku’yu yedirin.

torku-cikolata

2 yorumlar

  1. abuzittin conembönem

    iyi diyorsunuz da, glikoz şurubu haram mı? benim bildiğim kadarıyla değil. kilo problemi olan insanlar için zararlı olabilir. ki kilo probleminiz varsa pancar şekeri de aynı oranda zararlıdır.

  2. Hüseyin Can ÇALIŞAN

    Pancar şekeri en azından doğal. Tek farkı bu diye biliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir