Türknet Zam Yapıyor, İşte Zamlı Yeni Fiyatı!

Türknet her yıl olduğu gibi bu yıl da küçük bir zam yapmak istedi. Enflasyon ve kurdaki yükselmenin etkisiyle de küçük zam yapmak istese de tüm internet servis sağlayıcılarında olan artış gibi daha fazla zam yapmak zorunda kaldı. Yapılan açıklama aşağıdaki gibidir. Türknet yeni fiyatı 2022

turknet zam yapiyor iste zamli yeni fiyati

“Çalışmalarımız, yatırımlarımız aynı TurkNet ailesi gibi her yıl katlanarak büyüyor. Yaptıklarımızla, değişmez denilenleri değiştirmeye devam ediyoruz! Türknet zamlı fiyatı 2022

Ancak, tüm bunlarla birlikte maliyetlerimiz de artıyor. Yıllık enflasyon, yüksek kurlar ve dolayısıyla maliyet artışları fiyat değişikliği yapmamızı kaçınılmaz hâle getirdi. Hizmetlerimizi iyileştirmek ve sürdürülebilir hâle getirmek için fiyat artışı kaçınılmaz olsa da sizi düşünerek bu artışı en minimum miktarlarda yapmaya özen gösterdik.

Yaptığımız fiyat değişikliği sonucunda haziran ayı itibarıyla hizmetimiz 139,90 TL olacak. Bu tarihe kadar siz mevcut fiyatınızdan kullanmaya devam edeceksiniz. Biz kullanıcılarımıza altyapılarının desteklediği maksimum hızı sunuyoruz. Şimdilik 16 Mbps hız kullanabildiğiniz için bir sonraki fiyat değişikliğine kadar size 10 TL indirim uygulayacağız. Böylece bir sonraki fiyat değişikliğine kadar yeni fiyatınız 129,90 TL olacak.

İnternetin özgürleştiren doğasına inanıyor ve bu hizmeti dünya kalitesinde, Türkiye’nin dört bir yanına götürmek için son hız çalışıyoruz. Bize olan desteğiniz ve güveniniz için teşekkür ederiz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir