Kolay Gelsin Kargo Nedir?

Kolay Gelsin Kargo çok farklı kargo anlayışıyla kurulan bir şirket. Diğer kargo firmalarından ayıran bazı özellikleri mevcut. Ekol Lojistik tarafından kurulan firma hizmetiyle ön plana çıkmayı amaçlıyor. Diğer kargo firmaları tekrar kargoyu getirmezken bu şirket kargo tekrar getirmeyi hatta farklı adrese, istenilen saatte gelmeyi taahhüt ediyor.

Önceden Amazon.com.tr tarafından sıkça kullanılan bu yeni kargo firması artık N11.com tarafından da kullanılmaya başlandı. N11.com üzerinden aldığınız alıcı ödemeli siparişler Kolay Gelsin tarafından taşınmaya başlandı.
Kolay Gelsin’in avantajları aşağıdaki gibi sıralanabilir:

Adres veya tarihi değiştirebilirsiniz: Teslimat için daha önce belirttiğiniz adres ya da tarihte uygun olmadığınız durumda teslimat detaylarınızı kendinize uygun olarak değiştirebilirsiniz.

Kargonuzu canlı olarak takip edebilirsiniz: Canlı takip sistemi üzerinden gönderilerin nerede olduğunu ve gelmek üzere olup olmadığını görebilirsiniz.

Evde yoksanız komşunuza teslim: Teslimat için belirttiğiniz adreste yoksanız kargonuzu komşunuza bıraktırabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Anna Kendrick Kimdir? başlıklı makalemizde Anna Kendrick Biyografisi, Anna Kendrick Boyu Kaç Cm? ve Anna Kendrick Burcu Ne? hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir