GetContact Nedir? Nasıl Kullanılır?

getcontact nedir nasil kullanilirGetContact adlı uygulama ile arkadaşlarınızın sizi nasıl kaydettiğini bulmanız çok kolay.

Rehber bilgilerinizi alan bu tür uygulamalar çok güvenli bulunmasa da işlevleri ve özellikleri seviliyor. GetContact uygulaması diğer kişilerin sizi nasıl kaydettiğini görmenizi sağlayan bir uygulama. Uygulamayı kuran her kişi rehberindeki kişilere erişilmesine izin veriyor. Sizin nasıl kaydedildiğinizi görmek için rehberinizdeki kişilerin de bu uygulamayı kullanması şartı var.

Uygulamanın asıl yapılma sebebi numaraları engellemek olduğu halde en çok kullanılma amacı sizin rehbere nasıl kaydedildiğinizi bulmak. Uygulama sizi sizde kayıtlı olmayan birisi aradığında, karşı tarafın numarası uygulama rehberinde kayıtlı ise anında gösteriyor. İstemediğiniz numaralar kolaylıkla engellenebiliyor.

Keşfet özelliği ile birlikte arkadaşlarınızın rehberinde nasıl kayıt edildiğinizi görebilirsiniz. Numarasını bilmediğiniz kişilerin numaralarını da bu uygulama ile bulabiliyorsunuz. Uygulama kişi listenizi almasa çok daha iyi olurdu ancak bunu yapmadan diğer kişilerin kaydını da göremeyeceği bir gerçek.

GetContact uygulamasını PlayStore ve AppStore üzerinden indirip kullanabilirsiniz. Uygulamanın Türkçe dil seçeneği mevcuttur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir