Rapçi Halodayı Kimdir, Nereli, Gerçek Adı Nedir?

Son olarak Özür isimli parçasıyla büyük bir çıkış yapan ve merak edilen isimlerden olmayı başaran Rapçi Halodayı kimdir ? hakkında tüm merak edilenleri sizlerle paylaşıyoruz.

rapci halodayi kimdir nereli gercek adi nedir

9 Ağustos 2002’de Şanlıurfa’nın şehrinde dünyaya gelen Rapçi Halodayı gerçek adı nedir ? gerçek adı Halil Öztürk, müzik kariyerine Halodayı sahne adıyla başlamış ve 2019 yılında çıkış şarkısı “Giz”i yayınlamıştır. Şarkıcı, toplam 15 şarkıyla başarılı çıkışını sürdürmüştür. 4 yılda çıkan, geçen yıl çıkan “Matmazel” şarkısıyla milyonlarca kez dinlenen. Halodayı, en son “Özür” şarkısını müzikseverlerle buluşturduktan sonra halen yeni projeleri üzerinde çalışıyor. Matmazel, Prezeden gülümsemeler, Özür, Bozuk dünya, Asiye Adios amigos, Yangın, Beyler, Sor bizi, Mısari gibi parçaları vardır. Şarkıları hem Youtube hem de Spotify gibi tüm platformlarda milyonlarca dinlenmiştir.

Rapçi Halodayı nereli ? aslen Şanlıurfa’lıdır ve burada doğmuştur. Kendisi üç kardeştir, ailenin de en küçüğüdür. Halodayı dedesinin lakabı olduğu için bu mahlası kullanmayı tercih ettiğini belirtmektedir. Okul hayatına sağlık, Radyo TY ya da BESYO okuyarak devam etmek istediğini belirtmektedir. Hem okul hayatını hem de sonrasını İstanbul’da geçirmek istemektedir. Neden İstanbul’da yaşamak istediği sorusuna da müzik şirketlerinin ve müzik piyasasının İstanbul’da olması cevabını vermiştir.

Instagram hesabı haloxgram şeklindedir. Hakkında daha fazla bilgiye sahipseniz siz de yorumlar kısmında yazarak herkesle paylaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir