Toshiba Laptop Yenileme Kampanyası

Toshiba kalitesinden vazgeçemeyen Toshiba severler için bir laptop yenileme kampanyası var. Kullanmakta olduğunuz Toshiba marka dizüstü bilgisayarınızı yeni bir Toshiba dizüstü bilgisayarla değiştirebilmektesiniz!

Yenileme kampanyası kapsamında vereceğiniz eski Toshiba dizüstü bilgisayarınızın anakartının arızalı olmaması şartı var. Eski Toshiba’nız ve almak istediğiniz Toshiba’ya göre fiyatlar ve indirim değişkenlik göstermektedir. Yenileme kampanyası kapsamında tercih edebileceğiniz cihaz sayısı oldukça sınırlı ve herhangi bir stok garantisi yok. Sabırlı olun, form doldurulduktan sonra dönüş uzun zaman alabiliyor. Ayrıca alternatif olarak farklı ve Türkiye’de satışta olmayan notebook modellerini size sunabilirler. Teklif verilen notebook modelini iyice araştırın, bazı cihazlar pek de avantajlı olmayabiliyor. Marka bağlılığını artırmak ve marka kullanımını devam ettirmek için akıllıca düşünülmüş bir kampanya. Kampanya ile ilgili sayfada herhangi bir süre sınırı yazılmamış.

Yenileme kampanyasına başvurmak için aşağıdaki adresteki formu doldurup gönderebilirsiniz. Birkaç hafta geçtiği halde herhangi bir dönüş yapılmazsa 0850 360 86 74 nolu telefondan müşteri hizmetleri ile görüşmelisiniz.

http://www.toshibatr.com/yenile/

toshiba-laptop-yenileme-kampanyasi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir